10 цікавих пляжів в категорії «найбільш…»

r-815x459

Кожен цінує відпочинок на морі по-своєму. Комусь подобаються місця, де багато відпочиваючих, іншим хочеться усамітнитися і прожити кілька днів справжнім відлюдником. Так само і з пляжами – відпочиваючі оцінюють їх по якомусь особливому критерію. В цій статті зібрано 10 унікальних пляжів, яким була присуджена категорія «найбільш».

10 цікавих пляжів в категорії «найбільш…»

  1. Найбільш привабливий

 

Таким вважається Pink Sands Beach, розміщений на острові Харбор (частина Багамських островів). Свій титул він отримав завдяки піску рожевого відтінку, який в поєднанні з блакитним морем створює справжню казку. До речі, дайвінг тут полюбляють навіть голлівудські зірки – Кейт Ричардс, Сюзан Серендон. Найкраща пора для відпочинку на пляжі – з вересня по травень.

Las Salinas в Ібіці

  1. Найбільш модний

 

Саме така репутація у відомого пляжу Las Salinas в Ібіці (Іспанії). Отримав він нагороду цілком заслужено, адже саме тут в гарячий пляжний сезон с травня аж по жовтень збирається «золота молодь» всього світу, світські левиці і відомі люди.

Cox's Bazar в Бангладеші

  1. Найбільш довгий

 

Факт, що саме Cox’s Bazar в Бангладеші є найдовшим пляжем у світі, засвідчила Книга Рекордів Гіннеса. І в цьому немає нічого дивного, адже його довжина складає цілих 120 кілометрів, починаючи від міста Чіттагонга і закінчуючи кордоном країни з М’янмою. Саме тут можна побачити унікальний захід сонця, на який щоденно збираються сотні людей. Це виглядає дуже казково, адже здається, що сонце скочується з горизонту і тоне у блакитному морі.

Varadero – пляж на Кубі

  1. Найбільш чистий

 

Найчистішим пляжем названий  Varadero – пляж на Кубі. Сюди приїжджають ті туристи, які хочуть насолодитися золотистим піском і прозорою морською водою. Бурхливе нічне життя – це зовсім не про Varadero, тому його вибирають сім’ї з дітьми, або щойно одружені молоді пари в якості медового місяця. Тут знаходиться найбільший у Карибському морі кораловий риф.

Anse Source D’Argent

  1. Найбільш фотографований

 

Сейшельські острови – це саме те місце, де розміщується пляж Anse Source D’Argent. Він  наче магнітом притягує сюди професійних фотографів та початків. І в цьому не має нічого дивного, адже розділені величавими гранітними валунами бухти просто не можуть залишитись без уваги. Крім того, вони ще перемежовуються з пальмами, під якими ховаються від палючого сонця великі пальмові краби. Відпочивати тут з дітьми – одне задоволення.

South Beach

  1. Найкращий топлесс-пляж

 

South Beach – це кращий, на думку журналу журналу Forbes, пляж для загоряння топлесс, що знаходиться в Маямі. Його девіз «Дивитись самому і демонструвати себе». До речі,  показати своє тіло сюди приходять не тільки звичайні туристи, але і відомі голлівудські зірки. Купатися в напівоголеному вигляді тут можна цілком законно.

Копакабана

  1. Найкращий міський пляж

 

Саме таким титулом володіє знаменитий пляж Копакабана в найпристраснішому місті світу Ріо-де-Жанейро. Кожного року він приймає майже три мільйони відпочиваючих, які можуть спостерігати за знаменитими бразильськими карнавалами. Атмосфера тут – ейфорична і безтурботна.

Ломбок в Індонезії

  1. Найбільш тихий

 

Розібратися в собі, побути в тишині і спокої – все це можливо у найтихішому пляжі в світі – на острові Ломбок в Індонезії. Тут практично неможливо зустріти натовпи туристів, адже на остові лише один готель з двадцятьма віллами, розкиданими по всій території. До речі, на острові є унікальні корали і морські жителі, яких немає більше ніде.

пляж Коверсада

  1. Найбільш популярний серед нудистів

 

Саме Хорватія є світовою меккою для нудистів, адже тут є пляж Коверсада, що знаходиться на півострові Істрія. Його площа – 120 гектарів, на яких ростуть сосни, оливкові дерева і рокитник. Що цікаво, оголеним туристам дозволено в такому вигляді з’являтися в місцевому ресторані.

Вакая на Фіджі

  1. Найбільш дикий

 

Для тих хто бажає відпочити в місцях, до яких ще не «добралася» людська цивілізація, пляж Вакая на Фіджі – саме те, що потрібно. Тут, не полохаючись людей, прогулюються олені і дикі коні, літають унікальні птахи. В якості екскурсії туристам пропонується відвідати поселення справжніх аборигенів.

Зворотній зв'язок

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Ваш email

Ваше повідомлення

×
Залишити відгук

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон

Ваш відгук

×