Все необхідне для відпочинку в невеликій валізі – міф чи реальність?

4-815x459

Готуючись до відпочинку на морському курорті, ми нерідко стикаємося з проблемою, як помістити всі необхідні речі у валізі. Хочеться взяти і кілька нових плать, і теплі речі, а раптом там похолодає, і туфлі на каблуках (і не одну пару), щоб, як то кажуть, вийти в них «у світ». З цими всіма думками ми забуваємо, що їдемо саме відпочивати, і починати цей процес краще вже з моменту збору валізи.

Вмістити все необхідне одній людині в валізі середнього розміру цілком реально, головне скласти список найбільш потрібних речей і відмовитися від баласту під назвою «речі про всяк випадок». І так в перелік речей, які мусять бути з вами на відпочинку, необхідно включити:

– документи – паспорт, квитки на автобус, поїзд чи літак;

– готівкові гроші чи банківська карточка;

– аптечку, в яку входитимуть лікарські засоби від отруєння, діареї, алергії, ферменти, адже тамтешня їжа може виявитись важко стравною для шлунку, засоби від сонячних опіків, знеболюючі препарати і препарати від застуди. Все решта слід брати, виходячи з наявності тих чи певних захворювань. Формувати надто велику аптечку на всі випадки життя теж не варто, адже кожен турист застрахований і має можливість безкоштовно звернутися за допомогою до лікаря готелю;

– техніку – мобільний телефон, фото- чи відеокамеру, обов’язково з зарядними пристроями;

– засоби гігієни та мінімальний набір косметики, оскільки за кордоном це може коштувати значно дорожче;

– одяг і взуття – саме цей пункт, як правило, викликає найбільше сумнівів, особливо у жінок, адже їм хочеться не тільки гарно відпочити, але і продемонструвати свій гардероб на курорті. Зважаючи, що більшість часу  проводитиметься на пляжі чи біля басейну, можна здивувати інших туристів різноманіттям купальників та парео. Вони не займуть багато місця, проте гарно зарекомендують їх власницю. Пригодиться також одна дві-пари шортів, кілька легких футболок, одна спідниця, легка блузка і два плаття – одне на день, а інше на вечір – більш святкове. Практично всі готелі після восьмої вечора влаштовують анімаційні шоу, на які можна прийти у звичайному одязі, а от святкове плаття підійде для відвідин нічного клубу. Джинси чи спортивний костюм можна одягнути на себе, це зекономить місце у валізі, а також зігріє, якщо при поверненні додому погода не зустріне теплими обіймами.

Щодо взуття, то цілком достатньо трьох пар – в’єтнамок чи шльопанців для походу на пляж, і двох пар босоніжок – спортивного типу і елегантних, які підійдуть до будь-якої речі з гардеробу.

Ну,  а в бокову кишеньку валізи можна покласти улюблені прикраси, не золоті звісно, які гарно завершать образ, незважаючи у що ви одягнені – шорти з футболкою чи плаття.

Зворотній зв'язок

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Ваш email

Ваше повідомлення

×
Залишити відгук

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон

Ваш відгук

×