Готуємо малюка до польоту літаком

815x459-

Відпочинок з малюком може перетворитися у справжнє випробування, якщо не підготуватися належним чином. Як правило, при бажанні насолодитися морем найкращих курортів світу з дітьми виникає проблема польоту літаком. Для багатьох дорослих – це справжня проблема, що уже говорити про малюків. Проте, якщо батьки зберігатимуть спокій, морально і фізично настроять себе і свою дитину, то політ стане частиною веселої і цікавої пригоди.

Отже, поговоримо про важливі пункти, яких слід дотриматись, щоб насолоджуватися відпусткою, а не зіпсувати собі нерви ще в перші години поїздки.

  1. Моральна підготовка

Звісно, якщо дитині більше трьох років, то є зміст пояснювати їй, куди ви збираєтесь летіти, як проходитиме політ, попередити, що в аеропорту вас можуть перевіряти, щоб вона не злякалась. Також обов’язково треба сказати, що в літаку ви будете не одні, тому треба вести себе спокійно, щоб не заважати іншим пасажирам.

  1. Формування ручної поклажі

Складаючи валізу, слід подбати про те, щоби малюк мав усе необхідне, що йому може знадобитися у польоті, адже під час руху ніхто не дозволить пройти у багажне відділення і розшукувати там памперси чи якісь ліки. Краще скласти його речі в невеличку сумку, при цьому вибираючи лише те, що справді знадобиться, наприклад:

– харчування, адже більшість авіаліній не пропонує їжу спеціально для маленьких дітей. Тому тим краще мати під руками улюблене пюре дитини чи швидкорозчинну кашу. Також можна взяти з собою уже зварені макарони, помиті та почищені фрукти. Йогурти, дитячі сирки можуть швидко зіпсуватися, тому краще їх залишити удома. Важливо спакувати приготовану їжу у посуд, в якому можна розігрівати, тоді стюардеса легко виконає таке прохання;

– столові прилади – дитячі ложки і виделки більш безпечні, ніж одноразовий посуд, який пропонують пасажирам літака. Звісно, якщо ви їх забули вдома – це не проблема, але краще запастись, і не одним, а одразу кількома комплектами, адже вони випадково можуть впасти на підлогу;

– питна вода, соки, молоко – це все теж слід тримати при собі. Маля в будь-який момент може попросити пити і, не отримавши, навіть розплакатись;

– змінний одяг обов’язково повинен бути в кількості не менше 2-х комплектів, оскільки дітям властиво швидко забруднюватися, проливати на себе сік чи перекидати їжу;

– пелюшки, памперси і серветки – їх необхідність залежить від віку дитини.

  1. Документи

Всі необхідні документи краще скласти в сумку ще за день до польоту, а перед виходом з дому ще раз їх перевірити. Для поїздки з дитиною може знадобитися – свідоцтво про народження, квиток, паспорт і дозвіл одного із батьків про вивіз за кордон, якщо з малям подорожує лише мама чи тато. Якщо дитині не менше 4-х років, то треба попередити її, що на кордоні йому можуть задати кілька питань: як звати, скільки років.

  1. Зліт

Зліт може стати невеликим стресом для дитини, оскільки  зміна тиску може закласти вуха. Для уникнення цього слід дати їй посмоктати льодяник чи пожувати якийсь фрукт. Це допоможе легко перенести такий неприємний симптом.

  1. Сам політ у літаку

Якщо дитина просто сидітиме на місці, політ може здатися нудним, тому краще подбати про те, чим би її зайняти. Можна взяти з собою розмальовку, пластилін чи улюблену іграшку. Так і батькам буде легше, і іншим пасажирам.

  1. Посадка

При посадці можна використовувати ці ж правила, що і при зльоті. Зазвичай цей процес проходить набагато спокійніше, адже малюк з нетерпіння чекає купання в теплому морі і будування замків з піску.

Зворотній зв'язок

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Ваш email

Ваше повідомлення

×
Залишити відгук

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон

Ваш відгук

×