Де відсвяткувати Новий рік 2018 у Європі: ідеї на будь-який смак та гаманець

2d0_5

Де відсвяткувати Новий рік 2018 у Європі

“Де відсвяткувати Новий рік у Європі?” – мабуть, останнім часом таке питання частенько спадає тобі на думку. Ми підбирали варіанти на будь-який смак та, головне, бюджет.

Де відсвяткувати Новий рік в Європі – їдемо в гості до поляків із Кракова

Картинки по запросу краков новый год

Замість того, щоб бронювати готелі, знайдіть житло у Кракові. Якщо тобі трапиться хороший господар, то ти можеш й разом відсвяткувати Новий рік у компанії веселих поляків. Тоді, будь певна, ти почуватиметеся як риба у воді у Краківській компанії. Тим паче, що поляки – люди гостинні та привітливі. А потім вирушай із своїм новим другом у місто на головну площу Кракова, там уже з самого ранку проводитимуться концерти, величезний новорічний ярмарок. Аж доки  грандіозні феєрверки над Старим містом не сповістять про прихід Нового року.

Де відсвяткувати Новий рік у Європі – поринаємо в романтику Таллінна

Де відсвяткувати Новий рік 2018 у Європі

Таллінн для багатьох туристів асоціюється зі словом романтика. Без заперечень, давня архітектура, вузенькі вулички та квартали майстерень, прибалтійський затишок і комфорт дають Таллінну повне право претендувати на місце, де можна відсвяткувати романтичний Новий рік в Європі. Звісно, Новорічну ніч можна відсвяткувати на котромусь із романтичних мостів чи на колоритній площі старого міста. Проте доволі багатьох лякають тутешні морози, особливо в новорічну ніч. А ми запрошуємо тебе на бал. Саме так, на Новий рік у талліннській Опері відбудеться святковий бал. Чом би й ні?

Де відсвяткувати Новий рік в Європі  – на край світу в Італію

Де відсвяткувати Новий рік 2018 у Європі

Вирушай на край світу – в Манаролу. Річ у тому, що це місто розташоване на скелястому обриві й належить до природного заповідника півночі Італії Чінкве ТерреЯкщо ти куштувала десертне вино Sciacchetrà зі смаком меду й абрикосів, то воно саме з цього селища. Уяви, як це – відсвяткувати Новий рік на краю скелі з келихом п’янкого вина, споглядаючи прекрасні морські пейзажі, й милуватися пагорбами Манароли, порослими виноградниками й оливковими деревами. Відсвяткувати Новий рік у цьому, здається, іграшковому селищі – це і романтика, й пригода одночасно. У Манаролі немає автомобільного руху, натомість усюди лише рибальські човни. А вулички настільки вузенькі, що сусіди можуть говорити одне з одним, відкривши вікно.

Де відсвяткувати Новий рік в Європі – відриваємося в Амстердамі

Де відсвяткувати Новий рік 2018 у Європі

Ми радимо поїхати в Амстердам, щоб саме там відсвяткувати Новий рік. Причин – більше, ніж достатньо. Різноманітністю проведення часу в Амстердамі будуть задоволені навіть найвибагливіші. Любителі мистецтва насолодяться безліччю музеїв (особливо цікавий музей Ван Гога), фани архітектури оцінять краєвиди, пропливаючи на човні місцевими каналами. Проте, найголовніше: шукачі пригод знайдуть тут, як відсвяткувати Новий рік у Європі незабутньо. Саме любителі нічного життя будуть у захваті. Адже Новий рік в Амстердамі  – суцільна вечірка. Найбільше люди на Новий рік веселяться на Dam Square, Rembrandtplein, Nieuwmarkt та Leidseplein. У барах та клубах життя теж вирує, особливо в новорічну ніч.

 

Зворотній зв'язок

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Ваш email

Ваше повідомлення

×
Залишити відгук

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон

Ваш відгук

×