Дивовижний острів Крит

Крит — один з найкращих курортів в Греції. Цей райський куточок світу щороку відвідують мільйони туристів.

48-737x415

Крит – найбільший острів у Греції. Його площа 8336 кв. км. Берегова лінія в довжину — 1045 кілометрів, а віддаль від краю до краю 250 кілометрів. Крит знаходиться майже в самому центрі східного Середземномор’я і омивається Лівійським і Критським морями. Острів є одним із найбільш процвітаючих районів Греції. Його розвитку сприяють географічне положення клімат природа і унікальні історичні пам’ятки. Клімат тут субтропічний сонце світить біля 3000 годин протягом 300 днів на рік. Літо тут з квітня по жовтень. Середня температура повітря в квітні +21 градус морської води +18 градусів.

Крит – найбільша історична загадка Європи яка тільки в кінці 19 століття почала відкривати свої таємниці завдяки сенсаційним знахідкам ахеологів.

Сучасна інфраструктура острова дає можливість відпочивати туристам з різноманітними смаками, достатком, у різних умовах проживання. На Криті є все: і розкішні дорогі готелі, і скромні квартири для сімей, та кемпінги.

крит(1)

На острів Крит можна дістатися двома способами або літаком або по морю. На острові розташовано п’ять аеропортів, у містах Іракліон і Ханья — міжнародні. Більшість морських портів знаходяться в містах Іракліон, Ретімно, Агіос, Ханья. А уздовж усього південного узбережжя розмістилися рибальські гавані і бухти.

Найбільші міста на острові зосереджені на північному узбережжі, там і знаходиться вся основна туристична індустрія. Ті, хто любить відокремлений відпочинок і тихі, безлюдні пляжі, звертають увагу на південне узбережжя.

На Криті присутні три великих гірських хребти, які витягнулися вздовж острова і займають велику західну частину. Тут Лефка, Білі гори і Орі, які мають більше сорока вершин висотою близько 2000 метрів. Найвища точка цієї області — Пахнес. Її висота 2460 метрів над рівнем моря.

Krit-2

Гірські райони, які віддалені від шумного узбережжя, теж популярні, так як за красою не поступаються іншим туристичним місцям. Тут дуже круті дороги, іноді не справляється навіть джип, а дорожні знаки тут взагалі безглузді.

Крім туристів, в такій місцевості ви не зустрінете нікого, хто говорить по-англійськи. Але зате тут можна побачити справжніх критян. Вони горді, доброзичливі і гостинні люди, що володіють хорошим почуттям гумору. Крітяни завжди запропонують туристу чарку традиційної виноградної випивки.

Клімат острова Крит з давніх часів вважають дуже корисним для здоров’я, так як він один з найбільш сприятливих в Європі. З квітня по листопад тут відкрито курортний сезон.

1

Історія острова Крит розташована в глибині століть, ближче до епохи неоліту. Тут була заснована одна з найдавніших цивілізацій — Мінойська, яка залишила про себе безліч нагадувань, одними з яких є палаци в містах Кносс і Фестос.

Дивовижний острів Крит
Догори

Pin It on Pinterest