Топ-5 країн, де можна дешево і цікаво відпочити

815x459

Економити на відпочинку за рахунок зниження його якості, звісно, не хочеться, проте зменшення платоспроможності, зростання курсу валюти диктує свої правила. Дехто повністю відмовляється від відпочинку, не бажаючи проживати у готелях невисокого рівню, проте більшість все таки шукає альтернативні варіанти, достойні не меншої уваги. Ми підібрали п’ять країн світу, в яких можна не лише дешево відпочити, але і цікаво провести час.

Таїланд

Таїланд

Безумовно,  Таїланд – один із лідерів нашого списку, адже саме тут можна винайняти дуже дешеве житло. Оплативши всього 30 доларів за місць, отримуєш затишну кімнату, хоч і не біля самого моря, проте дуже близько від нього. Харчування тут також достатньо недороге. На місцевих ринках можна купити практично все – починаючи від фруктів і закінчуючи м’ясом. Для тих, хто не хоче готувати, кожні кілька метрів продавці кіосків пропонують обід – курча з рисом або місцевою локшиною. Таїланд славиться не тільки недорогими цінами, але і прекрасними пейзажами, історичними і культурними пам’ятками, тому цікаво проведений час тут гарантований.

Камбоджа

Камбоджа

Житло тут відносно недороге – в середньому місяць проживання обходиться в 150-200 доларів, проте потік туристів у Камбоджа з кожним роком сприяє зростанню вартості. Зекономити можна, знайшовши собі компаньйона. А от з харчуванням проблем взагалі не буде – ситний обід обходиться в районі долара-двох.

Філіппіни

Філіппіни

Ціни на житло тут вищі, ніж у Таїланді. Наприклад, винайняти порядну квартиру в місті можна за 350 доларів. Проте, в невеликих населених пунктах вартість проживання менша, як мінімум,  в два рази. Що стосується харчування, то їжа тут досить дешева. Наприклад, літровий кухоль пива буде коштувати трохи більше половини долара.

Коста-Ріка

Коста-Ріка

Саме Коста-Ріка вважається найбільш мальовничою країною. Унікальна тут і культура, і природа. Туристи з усього світу з’їжджаються сюди, щоби з релаксом провести кілька тижнів чи місяць. До речі, таке задоволення обійдеться від 300 до 600 доларів за місяць, а самостійно готуючи їжу, можна тратити не більше долара за день.

Беліз

Беліз

Беліз, раніше відомий як Британський Гондурас, – ідеальне місце для любителів прекрасних пейзажів і дайвінгу. Саме тут можна жити цілий місяць всього лише за 500 доларів. З них триста необхідно буде віддати за доволі просторий будинок, в якому сміло можуть проживати одразу четверо, а решта піде на харчування та розваги. До речі, відчутно зекономити в Белізі можна, готуючи їжу самостійно, адже продукти тут недорогі і дуже смачні.

Зворотній зв'язок

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Ваш email

Ваше повідомлення

×
Залишити відгук

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон

Ваш відгук

×