Домінікана

Домініканська Республіка входить да складу Великих Антільських островів, розташована у східній частині острова Гаїті в Карибському морі, а також на декількох прибережних островах.

Щорічно на чудові курорти Домінікани їдуть тисячі туристів. І це не дивно, тому що як же можна встояти перед білосніжними пляжами, блакитними водами моря й розкішною тропічною природою? Людині властиве відчуття прекрасного, а Домінікана – це й є втілення краси на Землі.

Готелі з міжнародним рівнем обслуговування завжди раді гостям, і пропонують туристам лише найкраще, що є на острові, починаючи від прекрасних номерів і різноманітної кухні, й закінчуючи всілякими розвагами.

Відпочинок у Домінікані досить прийнятний для багатьох, не дивлячись на те, що вважається елітним курортом.

Клімат: В кінці літа у Домінікані починається сезон ураганів, в цей час, як правило, і бувають опади на острові. Літо тут вологе, а зима – суха, що характерно для тропічного пасатного клімату.
На південному узбережжі Домінікани клімат більш сухий.
Середньомісячна температура в Республіці  +24 … +29С.
Валюта: Валюта Домініканської республіки – домініканський песо. 1 песо = 100 сентаво. В даний час в обігу знаходяться банкноти номіналом 1, 5, 10, 20, 50, 100, 500, 1000 песо. Курс домініканського песо до долара США: 1 долар США приблизно дорівнює 45 домініканським песо.
Часовий пояс: Різниця в часі з Києвом складає 6 годин.
Географічне положення: Територія Домініканської Республіки – це більша частина острова Гаїті (центральна та східна). Гаїті –  другий за величиною острів архіпелагу після Куби.Загальна площа Доміникани складає 48 тисяч кв.км. На півночі й сході омивається Атлантичним океаном, на півдні – Карибським морем.Домінікана межує з державою Гаїті.Найближчими сусідами Республіки є:
– Куба на північному заході країни,
– Ямайка на заході;
– Пуерто-Ріко на сході.
Населення: Загальна чисельність населення Домініканської Республіки— 9,65 млн. осіб. Основна частина (більше 70%) – мулати, біле населення складає 16 %, негрів в країні 11 %.
Мова: Офіційна мова Домініканської Республіки – іспанська. Але в готелях персонал розмовляє англійською, то ж особливих проблем із спілкуванням у туристів не виникає.
Політичний устрій: Форма правління в державі – Президентська Республіка. На чолі стоїть президент, посади прем’єр-міністра в країні не існує, функції Глави уряду виконує безпосередньо Президент.Законодавча влада належить Національному конгресу, який складається з Сенату та Палати депутатів.Судова влада в країні зосереджена у Верховному суді, Апеляційному суді та Суді першої інстанції.
Релігія: Основна релігія Домініканської Республіки – християнство (його католицька гілка). Католицизм сповідує майже 95% населення країни.

Віза і кордон

Для громадян України візу в Домініканську Республіку заздалегідь отримувати не потрібно. При перетині кордону необхідно лише отримати туристичну карту, її вартість – 10 доларів США.

Якщо термін перебування в країні перевищує 3 тижні, необхідно доплатити за туристичну карту ще 15 доларів США.

Також, важливо пам’ятати, що при вильоті з країни необхідно буде заплатити аеропортний збір – 10 доларів США.

Домінікана
Догори