Дивовижний острів Крит

Крит — один з найкращих курортів в Греції. Цей райський куточок світу щороку відвідують мільйони туристів.

48-737x415

Крит – найбільший острів у Греції. Його площа 8336 кв. км. Берегова лінія в довжину — 1045 кілометрів, а віддаль від краю до краю 250 кілометрів. Крит знаходиться майже в самому центрі східного Середземномор’я і омивається Лівійським і Критським морями. Острів є одним із найбільш процвітаючих районів Греції. Його розвитку сприяють географічне положення клімат природа і унікальні історичні пам’ятки. Клімат тут субтропічний сонце світить біля 3000 годин протягом 300 днів на рік. Літо тут з квітня по жовтень. Середня температура повітря в квітні +21 градус морської води +18 градусів.

Крит – найбільша історична загадка Європи яка тільки в кінці 19 століття почала відкривати свої таємниці завдяки сенсаційним знахідкам ахеологів.

Сучасна інфраструктура острова дає можливість відпочивати туристам з різноманітними смаками, достатком, у різних умовах проживання. На Криті є все: і розкішні дорогі готелі, і скромні квартири для сімей, та кемпінги.

На острів Крит можна дістатися двома способами або літаком або по морю. На острові розташовано п’ять аеропортів, у містах Іракліон і Ханья — міжнародні. Більшість морських портів знаходяться в містах Іракліон, Ретімно, Агіос, Ханья. А уздовж усього південного узбережжя розмістилися рибальські гавані і бухти.

Найбільші міста на острові зосереджені на північному узбережжі, там і знаходиться вся основна туристична індустрія. Ті, хто любить відокремлений відпочинок і тихі, безлюдні пляжі, звертають увагу на південне узбережжя.

На Криті присутні три великих гірських хребти, які витягнулися вздовж острова і займають велику західну частину. Тут Лефка, Білі гори і Орі, які мають більше сорока вершин висотою близько 2000 метрів. Найвища точка цієї області — Пахнес. Її висота 2460 метрів над рівнем моря.

Гірські райони, які віддалені від шумного узбережжя, теж популярні, так як за красою не поступаються іншим туристичним місцям. Тут дуже круті дороги, іноді не справляється навіть джип, а дорожні знаки тут взагалі безглузді.

Крім туристів, в такій місцевості ви не зустрінете нікого, хто говорить по-англійськи. Але зате тут можна побачити справжніх критян. Вони горді, доброзичливі і гостинні люди, що володіють хорошим почуттям гумору. Крітяни завжди запропонують туристу чарку традиційної виноградної випивки.

Клімат острова Крит з давніх часів вважають дуже корисним для здоров’я, так як він один з найбільш сприятливих в Європі. З квітня по листопад тут відкрито курортний сезон.

Історія острова Крит розташована в глибині століть, ближче до епохи неоліту. Тут була заснована одна з найдавніших цивілізацій — Мінойська, яка залишила про себе безліч нагадувань, одними з яких є палаци в містах Кносс і Фестос.

Дивовижний острів Крит
Догори