Греція

Кожен куточок країни унікальний і не схожий на інший. Халкідікі, курорт з багатими екскурсійними можливостями, унікальною природою і сильною готельної базою, підходить для сімейного відпочинку. А грецькі острови, такі як Кріт, Родос, Корфу і Міконос, залучають молодь і людей старшого віку.

Втім, на будь-якому курорті Греції є місця як для тусовок, так і для усамітненого відпочинку.
Велика антична історія цієї країни визначає Грецію як єдину у своєму роді. Усе ще манить і чарує прославлене минуле її островів Кріта, Родосу і Корфу. А також чудові пляжі, привітність і безтурботність греків.

Клімат:

Клімат в Греції субтропічний. Зима без снігу, йдуть дощі та разом з тим, досить часто світить сонце, температура +8 +18С. літо тепле, сухе, температура + 28 +35С.

Валюта:

Євро

Часовий пояс:

GMT +2

Географічне положення:

Греція розташована в південно-східній частині Європи. Займає південь Балканського півострова. Греції належать також численні острови в Іонічному й Егейському морях, у тому числі Крит.

Населення:

Основна частина населення – греки. У країні проживають також македонці, болгари, цигани, вірмени та ін.

Мова:

Офіційна мова – новогрецька. Практично скрізь розуміють англійська, італійська, німецька.

Політичний устрій:

Греція має парламентську форму правління. Главою уряду є прем’єр-міністр. Глава держави – президент, що обирається парламентом строком на 5 років.

Релігія:

97% населення сповідує грецьку ортодоксальну релігію (православ’я), мусульманство, католицтво, протестантство.

Віза і кордон

Для відвідування Греції громадянам України необхідно отримати візу.

Візу а Грецію отримати дуже просто.

1.  Підготуйте вашу анкету та необхідні документи.  Детальніше тут.

Як заповнювати анкету можете прочитати тут http://travel.tochka.net/6715-shengenskaya-vizaobrazets-zapolneniya-vizovoy-ankety

2.  Призначте дату та час запису на подачу документів та подацте документи у вибраний вами день та час.

Офіційний сайт посольства Греції http://greece.kiev.ua/

3.     Оплатіть суму консульського збору 35 євро. Працівник надасть Вам чек, який Вам необхідно сплатити у касу в гривнях. Оплата буде включати суму всіх платежів у Візовому центрі.

Основні документи необхідні для отримання короткотермінової візи:

  1. Анкету (бланк безкоштовно надається Консульською Установою) або можна скачати тут 
  2. Дві (2) недавні кольорові фотографії розміром 3х4 см (див. інструкції щодо фотографій у форматі PDF)
  3. Довідку на офіційному бланку установи з вказанням посади та платні заявника, а також  копію всіх сторінок трудової книжки, завірену установою / роботодавцем заявника
  4. Документи, що підтверджують наявність необхідних коштів для переїзду та перебування в Греції, а саме: оригінал довідки з банку про наявність рахунку в гривнях, доларах США чи євро на ім’я заявника. За відсутності банківського рахунку приймаються дорожні чеки (travel cheques)
  5. Страховий поліс, чинний для Греції, який покриє витрати, пов’язані з поверненням на батьківщину в разі нещасного випадку, серйозної хвороби тощо.
  6. Підтвердження наявності житла: бронь готелю чи квартири.

Документи, що підтверджують мету подорожі

Зауважте: В усіх письмових клопотаннях / запрошеннях / довідках мають бути зазначені повні дані подавача – громадянина України, а саме: ім’я, прізвище, дата народження, стать, громадянство, номер закордонного паспорта, час і мета подорожі, кількість в’їздів, термін перебування, а також супроводжуючі особи, якщо такі будуть.

Для туристів:

Підтвердження бронювання туристичним агентством готелю в Греції.

Греція
Догори