Куди поїхати з дитиною в день святого Миколая

Вже наступного вівторка, 19 грудня, в Україні відзначатимуть день покровителя всіх дітей –День святого Миколая . Якщо ти хочеш подарувати незабутнє свято своїй дитині, племіннику, хрещенику, то вже пора вибирати, куди поїхати на святого Миколая в Україні. І ми традиційно розповімо тобі про найяскравіших святкування Дня святого Миколая в Україні.

 Офіційна резиденція святого Миколая під Косовом

День Святого Миколая: куди поїхати з дитиною

Найяскравіші і цікавіші святкування в День святого Миколая пройдуть в офіційній резиденції покровителя дітей біля села Косів, Івано-Франківської області. Там, серед засніжених Карпат, юних відвідувачів буде приймати сам святий Миколай. Також в цей період в резиденції святого Миколая буде проходити фестиваль “Новорічна та різдвяна іграшка”. Отже ти з дитиною можеш не тільки помилуватися кращими іграшками, а й разом постаратися створити свою святкову іграшку на майстер-класі.

Парад миколайчиків  в Ужгороді

День Святого Миколая: куди поїхати з дитиною

У Закарпатській області пройде традиційний парад миколайчиків. Учні шкіл та навіть студенти, переодягнувшись в червоні костюми і надівши ковпаки на голови о 12:00 19 грудня стартують з центру міста і проходять веселою юрбою центральними вулицями міста, сповіщаючи дзвоном всіх перехожих про свято – День святого Миколая. Святкування розділиться на кілька етапів, включаючи в себе різні забави, ярмарки та новорічні гуляння. Парад миколайчиків відбудеться і місті Перечин Закарпатської області.

Фестиваль святого Миколая в Чигирині

День Святого Миколая: куди поїхати з дитиною

16 – 17 грудня в козацькій столиці місті Чигирині Черкаської області пройде Фестиваль святого Миколая. У ці святкові дні резиденція Богдана Хмельницького перетворюється в резиденцію святого Миколая. Саме тут маленьких відвідувачів буде приймати покровитель всіх дітей – святий Миколай. Як відзначають організатори фестивалю, в програмі свята заплановано конкурс мюзиклів на релігійну тематику, різні квести, подарунки, фотосесії.

До Миколи – до Миколаєва

День Святого Миколая: куди поїхати з дитиною

А як щодо того, аби провести День святого Миколая недалеко від моря? Якщо твоя відповідь позитивна, то пропонуємо відвідати фестиваль “До Миколи – до Миколаєва”. У цьому південному місті щорічно 19 грудня відбувається масштабна дію: по центру міста проходить хода святого Миколая в супроводі дітей. По закінченню ходи на Соборній площі відбудеться церемонія відкриття головної ялинки міста. Після цього, для юних відвідувачів відкривається Будиночок святого Миколая.

Резиденція святого Миколая у Львові

День Святого Миколая: куди поїхати з дитиною

Ще 10 грудня у Львові біля Оперного театру відкрилась резиденція святого Миколая. Маленьких відвідувачів з радістю вислухає святий Миколай, а ангели-помічники пригостять солодким подарунком. А 19 грудня відбудеться відкриття головної ялинки міста та пройде безліч заходів, приурочених цій події.

Куди поїхати з дитиною в день святого Миколая
Догори