Україна

Це найбільша держава, повністю розміщена в Європі.

Щорічно Україну відвідують більш ніж 20 млн. туристів з усіх куточків світу. Таку велику кількість туристів приваблює мальовнича природа, пам’ятки архітектури різних епох та відома гостинність та щедрість українських господарів.

Потенціал природи та клімату надають можливості для великого вибору відпочинку. Протягом всього року ви можете оздоровитись та відвідати культурні та історичні місця України. Відпочити на узбережжі Чорного та Азовського морів влітку, а взимку покататись на лижах та сноуборді в горах Карпат та Криму.
Справжніх відчайдух чекають пороги Південного Бугу, вершини Карпат та Кримських гір, стежки лісів та долин, мандрівки шляхами підземель та печер.

Клімат:

На більшій частині України клімат помірно-континентальний, окрім південного берега Криму, де характерний середземноморський тип клімату. Для Кримських гір та Карпат характерний гірський тип клімату. Літо на всій України тепле і тривале, на сході і півдні – спекотне та сухе, на заході – тепле і вологе. Найбільш холодні зими спостерігаються на північному сході України, на півдні і заході зима м’якша.

Валюта:

Гривня

Часовий пояс:

GMT + 2

Географічне положення:

Загальна площа України – 603,7 тис. км ² (5,7% території Європи і 0,44% території світу). Україна розташована в Східній Європі і межує: на півночі – з Білорусією, на сході і північному сході – з Росією, на заході – з Польщею, Словаччиною та Угорщиною, на південно-заході – з Румунією, Молдовою та невизнаною Придністровською Молдавською Республікою. На півдні омивається Чорним і Азовським морями.

Населення:

Станом на 1 вересня 2009 року населення України становить 46 млн. осіб. З них українці – 77,8%, росіяни – 17,3% вірмени – 0,8%, білоруси – 0,6%, кримські татари – 0,5, молдавани – 0,5, болгари – 0,4%, угорці – 0,3%, румуни – 0,3%, поляки – 0,3%, євреї – 0,2%, греки – 0,2%, татари – 0,2%, інші – 0,4%.

Мова:

Державна мова українська

Політичний устрій:

Україна – унітарна президентсько-парламентська республіка. Основні органи влади: президент і уряд – Кабінет міністрів України. Вищий законодавчий орган – Верховна рада України.

Релігія:

Християнство, представлене православними, протестантськими і католицькими конфесіями. У значно меншій мірі представлені іудаїзм та іслам.
Україна
Догори