Відпочинок в мальовничій Андоррі

Невелика, але яскрава Андорра щороку приваблює тисячі туристів, які хочуть отримати чудовий відпочинок в гірській місцевості, і при цьому зайнятися шопінгом. Відпочинок в Андоррі вигідно відрізняється від інших європейських країн, адже ціни тут дуже демократичні, рівень сервісу високий, клімат м’який, а природа дивовижно живописна. До того ж з Андорри зовсім близько до Іспанії і Франції, що дозволяє багатьом туристам відвідувати і ці країни по екскурсійним програмам.

Особливості культури Андорри

Андорра – тиха, затишна і спокійна європейська країна, де кожен турист зможе знайти відпочинок собі до смаку. Головною особливістю Андорри є те, що на території всієї країни діє безмитний режим, тобто усі товари можна купувати набагато дешевше, ніж в інших європейських країнах. З цієї причини тисячі туристів їдуть в Андорру за якісними і недорогими товарами: спорядженням для гірськолижного спорту, парфумерією, годинами, керамікою, тканинами, ювелірними прикрасами, одягом і взуттям.

tth-slider

ТОП 3 цікавих міст і пам’яток

Столицею держави Андорра є місто Андорра Ла Велла, яке неодмінно варто відвідати, адже там розташована велика частина музеїв та інших визначних пам’яток. На головній площі цього міста розташована знаменита на весь світ скульптура Сальвадора Далі, що має архітектурну та культурну цінність.

Скульптура Сальвадора Дали

tth-slider
Не менш цікаві пам’ятки знаходяться в невеликому містечку Ордино, поруч з яким розташований суперсучасний гірськолижний спуск. Головною визначною пам’яткою Ордіно є Будинок – музей д’Арені Пландоліт, побудований в XVII столітті.

Найпопулярнішим гірськолижним курортом Андорри вважається містечко Енкамп з його чудовими трасами будь-якого рівня складності. Тут же ви знайдете найширший вибір недорого, але якісного спорядження та одягу для зимових видів спорту, тому багато туристів приїжджають сюди «порожняком», а їдуть з великими і важкими речами.

Похожее изображение

Андорра Ла Велла

tth-slider

Коли краще відпочивати в Андоррі?

Їхати на гірськолижні курорти Андорри краще в період з листопада по квітень включно, адже в ці місяці в горах випадає велика кількість снігу. На новорічні та різдвяні свята слід бронювати номери в готелях заздалегідь, так як в цей час в Андоррі спостерігається особливий «наплив» туристів.
Для огляду численних визначних пам’яток Андорри більше підійдуть літні місяці, коли практично кожен день світить сонце, і схили покриваються пухнастим килимом з смарагдовою зелені.

Озеро Жуклар

Правила безпеки для туристів

Андорра – одна з найбезпечніших європейських країн, рівень злочинності тут дуже низький. Однак все ж рекомендуємо вам не залишати свої речі в громадських місцях без нагляду, особливо техніку, сумки і гаманці.
Приємного відпочинку!

Відпочинок в мальовничій Андоррі
Догори